Dom ProduktyProjektor edukacyjny

Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Flyin Technology Co.,Limited Certyfikaty
Chiny Shenzhen Flyin Technology Co.,Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Rzadko komentuję, ale tym razem musiałem. Nie mogę wydać dużo na projektor i Julia mi to poleciła. Projektor otrzymałem trzy dni po jego wysłaniu i nie mogę się doczekać, aż go rozbiorę. Wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Efekt projekcji jest również świetny. Tym razem miałem świetne wrażenia z zakupów, bardzo dziękuję Julii

—— Madison

Projektor SZFLYIN to najlepsza jakość. Jest wart każdego grosza. Używamy go prawie co wieczór. Jakość obrazu jest najlepsza. Żywe kolory i łatwe do ustawienia kąty. Streamujemy wszystko. Głośność i jakość głośników są znacznie lepsze niż się spodziewałem. Wyświetlaliśmy film na naszym ogrodzeniu, które miało 6 stóp wysokości i co najmniej 20 stóp. Ten projektor jest idealny!

—— D.WIDOK

Im Online Czat teraz

Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych

Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych
4300 Lumens Wireless Projectors Portable Lcd Projector For Classrooms
Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych

Duży Obraz :  Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: FLYIN/OEM/COSTA
Orzecznictwo: CE,FCC ,ROHS
Numer modelu: Solo
Zapłata:
Szczegóły pakowania: Opakowanie Wymiary pudełka (szer. x wys. x gł. mm) 442(dł.) X 386(szer.) X 195mm(wys.) Brutto. Waga
Czas dostawy: 5-10 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Alibaba Trade Assurance
Możliwość Supply: 5000 sztuk miesięcznie

Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych

Opis
Jasność.: 4500 Panel wyświetlacza i technologia.: 3LCD
Rozdzielczość natywna...: 1080P/XGA/WXGA/WUXGA Współczynnik kontrastu (min.).: 15000000:1 (z przysłoną)
Rozmiar ekranu.: 30"~150" Waga: 3kg
High Light:

Przenośny projektor lcd 4300 lumenów

,

przenośny projektor lcd w salach lekcyjnych

,

projektory bezprzewodowe 4300 lumenów

Przenośny projektor LCD z trwałym źródłem światła i jasnym, wyraźnym obrazem

 

Przenośne projektory LCD serii SOLO to projektory typu żarówkowego, które wykorzystują panel ciekłokrystaliczny LCD o jasności 4500 lumenów i są kompaktowe i lekkie.Wyposażony w żarówkę o długiej żywotności o żywotności około 20 000 godzin, co zmniejsza koszty konserwacji w przypadku długotrwałego użytkowania.Wbudowany głośnik 10 W i podwójny interfejs HDMI, obsługa wyświetlacza USB i funkcji przeglądania pamięci USB, szybkiego wyłączania i wielu innych przydatnych funkcji.Nadaje się do różnych zastosowań, takich jak prezentacja konferencyjna, edukacja i nauczanie, wyświetlanie cyfrowych oznakowań i tak dalej.

Około 20 000 godzin* żarówki o długiej żywotności


Przyjęta jest żarówka o długiej żywotności o żywotności około 20 000* godzin.Obwód napędowy jednostki żarówki został przeprojektowany, aby poprawić metodę jazdy, poprawić wydajność zasilania, skutecznie przedłużyć żywotność żarówki oraz zmniejszyć koszty użytkowania i konserwacji.

*Wartość teoretyczna w trybie ECO.

Wysoka reprodukcja kolorów

Zastosowano panel ciekłokrystaliczny LCD, a do układu optycznego dodano element z mikrosoczewką, co nie tylko poprawia efektywność wykorzystania światła, ale także skutecznie unika części obwodu w panelu ciekłokrystalicznym, zmniejszając w ten sposób uczucie siatki obraz i poprawa klarowności obrazu.Oprócz wyświetlania jasnych obrazów, standard balansu bieli FLYIN jest stosowany w celu uzyskania wysokiego stopnia reprodukcji kolorów, co jest bardzo skuteczne w przywracaniu kolorów używanych w programach PowerPoint/Excel, okazach owadów i zawartości wideo, takiej jak krajobrazy i filmy.

Seria SOLO

Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych 0

inne modele

Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych 1

 

Bogate funkcje

Funkcja przeglądania pamięci USB
Po włożeniu pamięci USB do projektora, filmy i obrazy zapisane w pamięci USB można wyświetlać bezpośrednio bez dodatkowego sprzętu.


Funkcja wyświetlania USB
W przypadku komputerów bez portów wyjścia wideo, takich jak HDMI lub Dsub 15, można również bezpośrednio połączyć komputer i projektor w celu projekcji, po prostu podłączając kabel konwertujący USB.


Funkcja wyświetlania sieci
Funkcja wyświetlania sieciowego obsługuje podłączenie komputera i projektora do tej samej sieci przez przewodową sieć LAN, co oznacza, że ​​ekran komputera może być przesyłany do projektora przez przewodową sieć LAN w celu odtwarzania, co jest bardzo wygodną funkcją.


Automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych w pionie
Po wykryciu nachylenia przez czujnik podłużne zniekształcenie wyświetlanego obrazu może zostać automatycznie skorygowane, a skorygowany obraz jest nadal wyraźny.

* Zauważyć:
1. Gdy wybrana jest opcja (Auto Keystone) i nie można jej prawidłowo wyświetlać, wyreguluj ją ręcznie.
2. Gdy metoda konfiguracji projektora jest ustawiona na (Montaż sufitowy) lub (Montaż tylny/sufitowy), funkcja Auto Keystone jest wyłączona.
3. Gdy metoda konfiguracji projektora jest ustawiona na (Automatyczny montaż sufitowy) lub (Automatyczny montaż sufitowy・tył), funkcja Auto Keystone jest wyłączona.

 

Korekcja trapezowa pozioma/pionowa
Podczas projekcji z przodu lub z boku, poziomą/pionową korekcję zniekształceń trapezowych można wykonać za pomocą jednostki głównej lub pilota.

*Korekcja trapezowa zmniejsza rozdzielczość.W zależności od typu sygnału wejściowego obraz wideo może nie być wyświetlany prawidłowo.

 

Poduszkowa, korekcja dystorsji beczkowatej do korekcji pionowej lub poziomej asymetrycznych wyświetlanych obrazów*
Wyposażony w funkcję korekcji zakrzywionej powierzchni, może wyświetlać na specjalnie ukształtowanych ekranach, takich jak zakrzywione powierzchnie wklęsłe i wypukłe.


Szybkie chłodzenie, szybkie wykończenie
Projektor obsługuje funkcję szybkiego chłodzenia, z dwiema opcjami „60 sekund” i „Natychmiastowe”.Po wybraniu opcji „Natychmiastowe” można bezpośrednio odłączyć przewód zasilający po wyłączeniu, aby zorganizować pracę bez czekania na ostygnięcie projektora.

 

Mała i lekka konstrukcja oraz bogate interfejsy
Stylowa i kompaktowa konstrukcja korpusu, ważąca tylko 3,2 kg*, łatwa do przenoszenia i instalacji.Wbudowane wiele interfejsów, w tym VGA, HDMI, wideo kompozytowe, może być szeroko podłączane do różnych urządzeń, aby zaspokoić różnorodne potrzeby użytkowania.

Projektory bezprzewodowe 4300 lumenów Przenośny projektor LCD do sal lekcyjnych 2

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Flyin Technology Co.,Limited

Osoba kontaktowa: admin

Tel: +8618038098051

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)