Jedno podwozie, sześć rodzajów pomieszczeń
Sala nie kupuje projektoru, kupuje harmonogram, który nie przestaje działać: występ o dziesiątej, próba o drugiej, sesja końcowa o szóstej i technik, który wolałby w międzyczasie nie odgrywać nowych ról.
SNP-LU31K jest zbudowany wokół tej rzeczywistości.i zestaw ścieżek sygnałowych, które zakładają, że coś w górnej części strumienia w końcu się zawiedzie.Jest on określony dla głównych sal, muzeów, teatrów, miejsc występów, pomieszczeń kontrolnych na żywo i pomieszczeń, w których projektor jest infrastrukturą, a nie wyposażeniem.
Poniżej znajduje się arytmetyka tego twierdzenia, napisana tak, aby nabywca techniczny mógł sprawdzić ją na liście danych.
Dwie liczby jasności, obie opublikowane
Arkusz zawiera 28 000 lm i 31 000 lm. Nie są to konkurujące twierdzenia; są to dwa różne miary.
28,000 lm to wartość przyjęta do normy ISO 21118, średnia w całej kadrze. 31,000 lm to jasność kontrolna, mierzona w środku wyświetlanego obrazu.Pierwsza jest to, co pokaże ci licznik światła, gdy będziesz chodzić po ekranie.Drugim jest to, co może zrobić środek obrazu.
Pierwsza jest średnia, bo to jest liczba, która przetrwa od momentu uruchomienia.może zaplanować rozmiar ekranu i poziom oświetlenia otoczenia i oczekiwać, że wynik będzie trwał w dniu otwarciaUczniowie, którzy określają centralną liczbę, a zamiast tego otrzymują średnią, spędzają pierwszy tydzień dyskutując o niej.
90% jednolitości ma tak samo duże znaczenie jak lumeny, to różnica między slajdem, który jest odczytywany na lewym krawędzi 12-metrowego ekranu, a slajdem, który cicho przyciemnia się w kierunku ramy.
Kontrast: najpierw statyczny, potem dynamiczny
W arkuszu danych wymieniono 10,000:1 statyczny i 3,000,000Obie są prawdziwe i odpowiadają na różne pytania.
Kontrast statyczny opisuje, co wykonuje panel w jednej ramce ̇ liczbę, którą kupujący może odtworzyć za pomocą wzoru testowego i licznika.Dynamiczny kontrast opisuje, co robi silnik podczas zmian scenyW przypadku teatru lub wnętrza wciągającego, dynamiczna postać jest tym, co odczuwa publiczność w scenie wygaszenia.liczba statyczna jest to, co należy do umowy.
HDR jest obsługiwany w trzech trybach zakrzywiona skorupka lub ściana dziedzictwa odbija się inaczej niż ekran, a gamma to sposób, w jaki obraz zostaje przywrócony do czegoś, co oko akceptuje.
Osiem obiektywów, jedno podwozie
Geometria sceny rzadko współpracuje.651: 1 z przedsceny; trzeci chce, aby projektor zawiesił się pod kątem dopuszczalnym przez sufit.
SNP-LU31K pokrywa 0.651:1 do 10.8Osiem obiektywów zoomowych, z silnikowanym zoomem, skupieniem i przesunięciem, blokiem obiektywu i instalacją 360 stopni.utrzymuje ustawione skupienie przed dryfowaniem, gdy ciało jest poruszane, odwrócone lub zawieszone na podłodze.
Podwozie ma rozmiar 650 * 710 * 251 mm i 54 kg bez soczewki ̇ podnośnik dla dwóch osób na mocowanie, a nie żuraw.
Ścieżka sygnalizacyjna z zapasem
Zestaw wejściowy jest odpowiednio wybierany: HDBaseT dla długiego biegu miedzi z rack, 3G-SDI dla łańcuchów transmisji, DisplayPort 1.2 i DVI-D z HDCP dla źródeł graficznych, i HDMI 2.0 dwa razy ∙ jeden dla aparatu, drugi dla laptopów zapasowych, które ktoś w końcu podłączy.
Wyjścia odzwierciedlają wejścia tam, gdzie się liczy: HDMI 2.0, 3G-SDI, RS232, zdalne sterowanie przewodowe i 12 V wyzwalacz dla masek ekranowych, rolet lub przekaźnika.
Wsparcie zasobu sygnału zapasowego jest cichszą cechą: projektor może utrzymać zapasową ścieżkę za podstawową, więc awaria źródła staje się przełącznikiem, a nie wyłączeniem.
Kompatybilność wejściowa osiąga 4096 * 2160 przy 60 Hz. Jest to oświadczenie wejściowe, a nie oświadczenie panelowe.
Rdzenny 1920 * 1200, i co oznacza liczba 4096
Panel jest 1920 * 1200, 16:10Nie jest to projektor 4K, i wolimy powiedzieć tak w opisie, niż mieć go odkryty w uruchomieniu.
To, co 4096 * 2160 przy wejściu 60 Hz kupuje, to przestrzeń głowy w źródle: serwer 4K, karta graficzna ustawiona na UHD lub kanał transmisji można podłączyć bez skalera przed projektorem,i obraz jest następnie mapowane do panelu rodzimegoJeśli chodzi o treść prezentacji, grafikę w pomieszczeniu kontrolnym i mapowane media, to jest to wymóg praktyczny.i krótka rozmowa teraz jest tańsza niż powrót później.
Źródło światła i kalendarz konserwacji
W trybie standardowym 20 000 godzin i w trybie Eco 25 000 godzin.element wielokrotnego wiersza znika, a planowanie serwisowe przesuwa się od "kiedy wyłącza się lampa" do "kiedy jest następne okno".
Pozostała część konstrukcji termicznej jest zgodna z tą samą logiką. Zakres pracy 0 ≈ 50 °C, 10 ≈ 85% RH i 0 ≈ 2500 m przy trybie wysokiej wysokości powyżej 1500 m. Obciążenie cieplne wynosi 3400 BTU/h przy pełnej mocy,która jest liczbą, której potrzebuje inżynier budowlany, zanim próżnia w suficie zostanie zamknięta.
Akustycznie, 40 dB w trybie standardowym i 38 dB w trybie Eco.
Władza i szczere koszty
W przypadku silnika o pojemności 28 000 lm, przy mocy 100 ̊240 V prądu zmiennego w częstotliwości 50/60 Hz, przy stanie gotowości 0,5 W lub niższym, gdy sieć LAN jest włączona, i 0,2 W lub niższym, gdy jest wyłączona, zużycie jest równe lub większe niż 1000 W.To jest efektywny, ale nie cudowny stosunek.; przydatnym faktem planowania jest obwód, a nie marketing.
Do czego należy ten projektor
- Główne sale i audytoria/gdzie światło otoczenia pozostaje w górze /a tylny rząd wciąż musi odczytywać slajd.
- Muzeum i galeriaW przypadku gdy zmiana świateł oznacza zamknięcie, program dzienny jest prowadzony według ustalonego harmonogramu.
- Teatry i miejsca występówW przypadku projektów, które wymagają koloru czarnego, który jest odczytywany jako czarny, dostępna jest klasyfikacja HDR.
- Pomieszczenia kontrolne na żywoW przypadku, gdy specyfikacja HDBaseT, 3G-SDI i ścieżka zapasowa są faktycznymi specyfikacjami.
- Muszelki zanurzające i LBE/które wymagają fuzji krawędzi, korekty geometrycznej i synchronizacji 3D z jednego pudełka.
Gdzie nie ma miejsca
- Pomieszczenia, które potrzebują native 4K na ekranie.
- Strona danych nie zawiera oceny IP i nie będziemy jej wymyślać.
- Warunki ciągłej eksploatacji są kwestią umowną, a nie linią w arkuszu danych.
- To jest system ośmiobiektywowy, zasięg to rodzina, nie jeden zoom.
Czego nie twierdzimy
Brak klasyfikacji IP. Brak 4K. Brak języka gwarancji 24/7. Brak trwałości lampy powyżej standardu i wartości Eco powyżej. Brak twierdzenia, że pojedynczy obiektyw obejmuje 0.651:1 do 10.8:1.
Każda liczba w tym opisie pochodzi ze specyfikacji, w tym dwie liczby jasności i dwie liczby kontrastu.przypis znajduje się w zdaniu.
Specyfikacje na pierwszy rzut oka
| Pozycja |
Wartość |
| Panel |
0.96" DMD typu A, chip DLP *1 |
| Jasność |
28,000 lm (średnia ISO 21118) * 31,000 lm (środek) |
| Jednorodność |
90% |
| Kontrast |
10,000:1 statyczny * 3,000,0001 dynamiczne |
| Rozstrzygnięcie |
1920 * 1200 rodzimy, 16:10 (16:9Kompatybilny z 4:3) |
| Źródło światła |
Laser fosforu, 20 000 h std / 25 000 h eco |
| Soczewki |
Osiem zwiększeń, 0.651 108:1Blokuj soczewkę |
| Zmień / zainstaluj |
Zwiększenie z silnikiem, skupienie, przesunięcie * 360° |
| Geometria |
Fuzja krawędzi, korekta geometryczna, klucz |
| Wpływy |
HDBaseT * 3G-SDI * HDMI 2.0 * 2 * DP 1.2 * DVI-D HDCP * D-sub 15 * 3D-Sync w * RJ45 * RS232 * USB-A |
| Wyniki |
HDMI 2.0 * 3G-SDI * 3D-Sync out * RS232 * kablowe zdalne * 12 V wyzwalacz |
| Władza |
100 ̊240 V, 50/60 Hz, 1000 W lub więcej |
| Ciało |
650 * 710 * 251 mm, 54 kg (bez soczewki) |
| Środowisko |
0°50 °C, 10°85% RH, 0°2500 m |
| Hałas |
40 dB std / 38 dB eco |